Vložka do autosedačky Aerosleep AeroMoov Mint 0-13kg

Aerosleep - Vložka do autosedačky AeroMoov Mint 0-13kg

507 Kč


Vložka AeroMoov je vhodná pro jakoukoli autosedačku váhové kategorie 0-13 kg. Skládá se z prodyšné 3D struktury, díky níž se dítě méně potí. Vložka zajišťuje maximální proudění vzduch přes 3D strukturu a pomáhá snižovat nadměrné pocení dítěte v autosedačce. Nadměrné tělesné teplo je odváděno a zároveň je dodáván čerstvý okolní vzduch.
Tyto vlastnosti poskytují dítěti různé výhody: – tělesná teplota dítěte se lépe udrží pod kontrolou a nadměrné pocení je redukováno – vložka do autosedačky zůstává suchá – riziko vzniku podráždění pokožky způsobené pocením je sníženo – vložku do autosedačky AeroMoov lze prát na 40 ° C – vložka je vytvarována tak, aby její použití nebránilo použití bezpečnostních pásů – příjemná na dotek, měkká a prodyšná, vnější povrch je z organické bavlny
vložka proti pocení se přizpůsobí jakékoliv autosedačce váhové kategorie 0-13 kg a poskytuje příjemné prostředí v kterémkoliv ročním období. Díky extra ochraně, která vložka do autosedačky představuje, zůstává autosedačka na dlouhou dobu jako nová.

Značka: Aerosleep