MAXI-COSI – základna FamilyFix

MAXI-COSI - základna FamilyFix

Dostupnost: Skladem > 5 kusů

4990 Kč

Popis produktu

Základna pro uchycení autosedaček Maxi-Cosi CabrioFix (od narození do 12 měsíců) a Maxi-Cosi Pearl (od 9 měsíců do 4 let) do automobilu. Spolu s těmito dvěma autosedačkami získáte řešení pro bezpečné cestování s vaším dítětem od narození až do 4 let.Základna Maxi-Cosi FamilyFix se do automobilu instaluje pomocí systému ISOFIX. Základna je vybavena elektronickou kontrolou správné instalace a v případě špatného uchycení vás světelně a zvukově upozorní. Základna je vybavena podpůrnou nohou, která zabraňuije v případě nehody „zaboření“ autosedačky do sedadla. Díky podpůrné noze je základna i autosedačka ještě více stabilní.Autosedačka se na základnu rychle a snadno připevní prostřednictvím technologie Click-and-Go. Základna umožňuje 5 nastavitelných poloh sedačky (od sezení po leh).V případě, že systém ISOFIX není v automobilu k dispozici, nelze tuto základnu použít. Specifikace:
hmotnost: 6,85 kg
rozměry (V x H x Š): 66,5 cm x 61 cm x 34,5 cm
Značka Maxi-Cosi poskytuje na všechny své produkty doživotní záruku a službu výměny autosedačky v případě nehody. Více informací na www.forbaby.cz.

Značka: Maxi-Cosi
EAN: 8712930041313

Hodnocení produktu MAXI-COSI – základna FamilyFix:Podívejte se také na:

Autosedačky, Doplňky k autosedačkám, Isofixová základna pro autosedačky, Maxi Cosi, Příslušenství k autosedačkám, Základna pro autosedačku