Logo Chicco

Chicco – kočárky, autosedačky, židličky

Vznik italské společnosti Chicco se datuje do roku 1958, má za sebou tedy již více 60 let své existence. Za tu dobu se jí podařilo vypracovat v jednoho ze světově vůbec nejoblíbenějších výrobců dětského zboží. Na český trh pronikla firma již v roce 1992, tudíž i zde má dlouho tradici.

Dětské autosedačky Chicco

Nabízený sortiment dětských autosedaček Chicco

Značka Chicco klade důraz na bezpečnost a vysokou kvalitu svých produktů, které mají navíc příjemné barvy a atraktivní design pro děti i rodiče. Při navrhování výrobků společnost úzce spolupracuje například s dětskými lékaři a dalšími experty na dětské potřeby a bezpečnost.

Společnost Chicco je známá rovněž tím, že její dětské produkty jsou cenově poměrně příznivé.

Motto společnosti zní: „Chicco, tam kde je dítě“.

Sortiment Chicco

Málokterá společnost specializující se na dětské zboží má tak pestrý a bohatý svět výrobků jako Chicco. Dá se dokonce bez nadsázky říci, že pod touto značkou lze sehnat téměř vše, co dítě potřebuje od svého narození až do 12 let.

Pod značkou Chicco najdeme všechny druhy dětských kočárků: s hlubokou korbou pro nejmenší děti, sportovní, golfové i kombinované. Dále má společnost širokou nabídku dětských autosedaček všech základních váhových tříd (od nejmenších dětí až po 36 kg).

Třetí nejpočetnější kategorii výrobků představují pomůcky ke stolování: jídelní stoličky, podsedáky, sedátka, jídelní sety a podobně.

Sortiment dětských židliček Chicco

Nabízený sortiment dětských židliček Chicco

Nechybí ani celá škála dalších pomůcek ke krmení dětí, mimo jiné to jsou kojenecké lahve a jejich ohřívače, odsávačky mateřského mléka, dudlíky a doplňky k nim, plastové nádobí pro děti, bryndáky.

Neměli bychom zapomenout zmínit také celou řadu produktů souvisejících se spánkem dítěte, tedy postýlky (běžné i cestovní), lehátka, ale také unikátní výrobek, který v sobě kombinuje hned čtyři funkce: denní postýlku, křesílko, jídelní židli a tzv. první křeslo.

Sortiment dětských postýlek Chicco

Nabízený sortiment dětských postýlek Chicco

Oblíbené jsou rovněž hračky Chicco. Jsou to nejen ty určené pro nejmenší děti (kolotoče nad postýlku, závěsné hračky apod.), ale rovněž pro starší ratolesti (například autíčka na dálkové ovládání).

Možná nejméně známou kategorii výrobků představují dětské chodítka, nosítka, dětská odrážedla a vlastní značková kosmetika a další hygienické a domácí prostředky (zubní péče, aviváže, hřebínky, nůžky a dokonce i repelenty).

Logo Chicco

Nejprodávanější produkty značky Chicco:

  • jídelní židlička Polly
  • golfky Multiway
  • nosítko (krosna) Caddy
  • kočárek Urban