Logo KinderKraft

KinderKraft – kočárky a autosedačky

K doposud spíše méně známým značkám patří KinderKraft. Je to však způsobeno pouze skutečností, že tato polská společnost je poměrně mladá, k jejímu založení došlo totiž až v roce 2011. Na trhu tedy nepůsobí ještě ani 10 let.

Filozofií společnosti je především důraz na maximální možnou bezpečnost, kdy je splnění evropských bezpečností norem naprostou samozřejmostí.

Autosedačka KinderKraft

Sortiment Autosedaček KinderKraft

Firma své výrobky rovněž navrhuje s ohledem na komfort dítěte, inovaci a unikátní design. Právě vzhled dětských produktů je přizpůsoben potřebám rodičů nové generace, je moderní, s převahou neutrálních barevných odstínů (například tónů šedé) a minimalistickými liniemi.

Sama firma KinderKraft uvádí, že vytváří takové výrobky, aby se na jejich bezpečnost a funkčnost mohli rodiče zcela spolehnout.

Sortiment KinderKraft

Nejpočetnější skupinou výrobků společnosti KinderKraft jsou dětské autosedačky a kočárky. U autosedaček převažují rostoucí modely, které jsou určeny pro děti o váze v rozmezí 9 až 36 kg.

V nabídce jsou oba dva druhy jejich možného upevnění do vozidla – prostřednictvím bezpečnostních pásů nebo ISOFIXu. Kočárky jsou k dispozici kombinované a sportovní (tedy bez hluboké korby pro nejmenší děti).

A právě některým modelům dětských kočárků se již podařilo probojovat na přední příčky v nezávislých spotřebitelských testech.

Kočárky KinderKraft

Sortiment kočárků KinderKraft

Další oblastí, na kterou se značka KinderKraft zaměřuje, jsou dětské postýlky. Ty jsou často vybaveny dalšími funkcemi, mimo jiné možností polohování nebo jednoduchým přestavěním na ohrádku.

Logo KinderKraft

V sortimentu společnosti nalezneme také dětské jídelní židličky, lehátka a houpací koně, hrací deky s hrazdičkami, tříkolky, odrážedla a ergonomická nosítka. Rovněž tyto výrobky se vyznačují příjemným designem, kdy převažuje použití neutrálních barev.

Nejprodávanější produkty značky KinderKraft:

  • sportovní kočárek Grande
  • dětský kočárek Pilot
  • kombinovaný kočárek Prime a Veo
  • tříkolka Aveo
  • dětská židlička Yummy