Dětská autosedačka jako svatební dar pro nastávající rodiče


Vybrat svatební dar pro novomanžele nebyl nikdy snadný úkol. Navíc dnes, když většina lidí spolu již bydlí před svatbou a mají domácnost zařízenou podle sebe. Čím tedy novomanželé obdarovat?

Na výběr jsou buď originální a vtipné svatební dary, praktické dary do domácnosti, originálně darované finanční prostředky (ať si novomanželé koupí sami co potřebují, podle vlastního uvážení), zážitkové dary, kde patří i cestovní poukazy a dárky pro nastávající maminky. Dnes není ničím neobvyklým vídat nevěsty s bříškem. V takovém případě je možno koupit novomanželskému páru výbavičku pro dítě, dětskou autosedačku, vaničku, povlečení do postýlky apod. Zkrátka něco, co využijí pak pro dítko.

Dětská autosedačka jako svatební dar

Jak vybrat dětskou autosedačku jako svatební dar?
Dětské autosedačky se vybírají podle mnoha kritérií. Patří zde velikost a hmotnost dítěte (nikoliv jeho věk). Dělí se obvykle podle hmotnosti do 18 kg, od 9 do 36 kg, od 15 do 36 kg. Najdete však i dětské autosedačky pro úplně ty nejmenší od narození do 10 kg, 13 kg apod. Mnoho maminek využívá i dětské autosedačky jako pomocníky doma při krmení.

Pokud se tedy jedná o nevěstu s bříškem, která čeká svého prvního potomka, bude vhodnější ta nejmenší možná varianta. Dětskou autosedačku vybírejte rozhodně nikoliv podle barev, ale podle kvalit a recenzí. Případně se předem můžete s nastávajícími rodiči domluvit, třeba mají už nějakou vyhlédnutou, tím vám odpadnou starosti, pokud navíc sami máte děti již odrostlé a tento sortiment vám absolutně nic neříká.

Další možnosti svatebního daru pro nastávající rodiče
Mimo dětských autosedaček lze samozřejmě jako svatební dar pro nastávající rodiče pojmout cokoliv, co se točí kolem dítěte. Povlečení do postýlky anebo dokonce postýlku samotnou, chůvičku (monitor) pro dítě, kojící polštář, oblečení na prvního půl roku, finance na kočárek a mnoho dalších. Než kupovat něco naslepo, je vhodnější se předem domluvit.