Logo Britax Römer

Britax Römer: autosedačky, kočárky a příslušenství

Přestože je vznik společnosti Britax Rӧmer datován do roku 1979, její historie je ještě o pár desítek let delší. Napovídá to již její samotný název, který odkazuje na sloučení dvou tradičních západoevropských firem, konkrétně se jednalo o Britax z Velké Británie a Rӧmer z Německa.

Autosedačky Britax Römer

Sortiment autosedaček Britax Römer

Firma klade důraz na vysokou bezpečnost svých výrobků. Její dětské autosedačky se pravidelně umísťují na předních příčkách ve spotřebitelných žebříčcích a v tzv. crash testech, které zkoumají chování sedaček v případě autonehody.

Není bez zajímavosti, že dnes již běžně používaný systém ISOFIX, který zajišťuje bezpečnější upevnění autosedačky do vozidla, pochází právě z dílny společnosti Britax Rӧmer.

Sortiment Britax Rӧmer

Sortiment společnosti Britax Rӧmer je možné rozčlenit do třech základních kategorií. Tvoří ho dětské autosedačky, kočárky a doplňkové produkty, respektive příslušenství k předchozím dvěma kategoriím.

Logo Britax Römer

Dětské autosedačky je možné pořídit ve všech základních váhových rozptylech od narození až po 36 kg. Nechybí ani modely splňující nejnovější evropskou normu i-Size, která klade ještě větší nároky na bezpečnost dítěte při cestování autem. Značka nezapomíná ani na design a své autosedačky nabízí v pestré paletě různých barevných odstínů.

Druhou stěžejní oblastí společnosti jsou dětské kočárky. U nich je kladen důraz mimo jiné na vysoký komfort a funkčnost. Značka Britax Rӧmer  má zajímavě propracovaný takzvaný cestovní systém. Ten umožňuje na jeden podvozek podle potřeby jednoduše prostřednictvím adaptérů umístit hlubokou nebo sportovní korbu, případně autosedačku.

Bohatý svět doplňků Britax Rӧmer zahrnuje příslušenství ke kočárkům, autosedačkám a cyklosedačkám (dětským sedačkám na jízdní kolo). Konkrétně se jedná například o náhradní potahy na autosedačku, zpětná zrcátka, stínítka, pláštěnky, organizéry na zadní sedadlo vozidla, fusaky, zavinovačky, síťky proti hmyzu, přebalovací tašky a další produkty. V nabídce firmy naleznete také dětské kočárky pro panenky.