Maxi-Cosi: autosedačky, kočárky a příslušenství

Nizozemská společnost Maxi-Cosi má za sebou již více než 50 let své existence, její vznik se totiž datuje k roku 1968. Původně se jednalo o malou firmu, které se však podařilo prosadit a v současnosti se jedná o jednu z vůbec nejznámějších značek v oblasti dětských autosedaček a kočárků.

Autosedačka MAXI-COSI

Sortiment autosedaček MAXI-COSI

Sama společnost uvádí, že se snaží o inteligentní řešení mobility dětí. Stěžejní je pro tudíž vyrábět takové produkty, které jsou tzv. chytré (nabízí praktická řešení, velmi snadno se používají a zároveň době vypadají) a rovněž pečující (s důrazem na nejvyšší možnou kvalitu, komfort a šetrnost k životnímu prostředí).

Sortiment Maxi-Cosi

Značka Maxi-Cosi nabízí dětské sedačky ve všech základních váhových kategoriích od těch, které jsou určené pro novorozence a kojence, až po autosedačky pro starší děti do váhy 36 kg, tedy až do doby, kdy je použití autosedačky povinné. Sortiment zahrnuje rovněž autosedačky splňující nejnovější evropskou normu i-Size, která zajišťuje ještě větší bezpečnost dítěte při jízdě autem.

Motto společnosti zní: „Chráníme, co je vám nejmilejší“.

Kromě samotných autosedaček společnost vyrábí rovněž veškeré doplňkové vybavení, které cestování autem zpříjemňuje, zvyšuje komfort a bezpečnost. Jedná se například o letní potahy, zpětná zrcátka, základny, fusaky, ochranné síťky proti hmyzu a podobně.

Kočárky Maxi Cosi

Sortiment kočárků Maxi Cosi

Další významnou oblast, na kterou se společnost Maxi-Cosi zaměřuje, představují dětské kočárky. K dispozici jsou kočárky s hlubokou korbou pro nejmenší děti, sportovní, golfové, sourozenecké i kombinované.

A také v tomto případě nechybí pestrý sortiment doplňkového zboží: přebalovací tašky, pláštěnky, stříšky a slunečníky na kočárek, zavinovačky, rukávníky do chladného počasí a mnoho dalšího.

Logo MAXI-COSI

Se značkou Maxi-Cosi se však (pro někoho možná poněkud překvapivě) můžeme setkat i v jiných kategoriích dětského zboží. Konkrétně se jedná především o přenosné (cestovní) postýlky, houpací lehátka a rostoucí jídelní židličky. Nutno však poznamenat, že na tyto produkty se společnost zaměřuje spíše okrajově.

Nejprodávanější produkty značky: autosedačky Maxi Cosi Tobi, Cabriofix, Pebble, Pearl, Rodi, Priori a kočárek Maxi Cosi Mura.