Logo Cybex

Cybex: autosedačky, dětské kočárky, příslušenství

V případě společnosti Cybex stojí za pozornost již její samotný vznik. Přestože se jedná o britskou firmu, založil ji podnikatel českého původu Martin Poš. Stalo se tak před necelými 20 lety, v roce 2000.

Autosedačky Cybex

Nabízený sortiment autosedaček Cybex

Společnost Cybex staví svou filozofii na takzvaném principu inovativnosti, kdy je jejím hlavním cílem, aby všechny produkty splňovaly hned několik požadavků: co nejvyšší možnou bezpečnost, vysokou kvalitu, funkčnost a v neposlední řadě výjimečný design.

Zajímavostí je skutečnost, že společnost Cybex spolupracuje rovněž s českými designéry, kteří se podílejí na atraktivním vzhledu produktů. Pochlubit se mohou dokonce prestižním oceněním Red Dot Design, a to za povedený design dětské autosedačky Sirona.

Sortiment produktů značky Cybex

Nejznámější kategorie zboží společnosti Cybex představují dětské autosedačky a kočárky.

Všechny autosedačky splňují nejpřísnější evropské normy včetně nejnovější i-Size a rovněž v nezávislých testech se pyšní horními místy v žebříčcích kvality a bezpečnosti. K dispozici jsou modely ve všech běžných váhových třídách a nechybí k nim ani bohaté příslušenství (fusaky, letní potahy, základny, držáky nápojů a mnoho dalšího).

Logo Cybex

Dětské kočárky Cybex poskytují dítěti maximální pohodlí a jsou rovněž atraktivní pro svůj neotřelý vzhled. Společnost vyrábí hluboké, sportovní, golfové i kombinované kočárky včetně veškerého příslušenství (přebalovací tašky a organizéry, držáky nápojů, slunečníky a clony, pláštěnky, ochranné síťky, podložky a jiné).

Pod značkou Cybex se lze setkat také s dalším dětským zbožím. Konkrétně uveďme alespoň dětská ergonomická nosítka, dětské deky a rostoucí jídelní židličky. Za pozornost rozhodně stojí i originální úložné boxy Hausschwein, které jsou určeny nejen na hračky a zároveň představují stylový doplněk a dekoraci každého interiéru. Jedná se o plastového „čuníka“ s naznačeným prošíváním, který po otevření čumáku nabízí úložné prostory.