Autosedačka ZOPA CarreraFix 9-36kg Rocky Grey

ZOPA - Autosedačka CarreraFix 9-36 kg -  Rocky Grey

3690 Kč


Novinka na trhu se skvělým poměrem cena / výkon.
Autosedačka ZOPA CarreraFix pro skupinu 1-2-3 (9 – 36 Kg | 9 měsíců do 12 let)Univerzální autosedačka CARRERA je jedinečná díky pokrokovým funkcím, kombinaci pohodlí, bezpečnosti a líbivému designu.
A nyní ještě bezpečnější díky novým bezpečnostním prvkům.
1, Side safety protection – vylepšená boční ochrana2, Top Tether – Kotevní bod, který zabrání v případě nárazu rotaci autosedačky.3, Isofix – Patentované uchycení autosedačky v automobilech od roku 1997. Autosedačka se tak pomocí Isofixu stane součástí konstrukce automobilu.
Sedačka plně poslouží již samostatně sedícímu dítěti od 9 kilogramů tělesné hmotnosti, kdy plně využívá pohodlí výškově stavitelných 5ti bodových pásů.Bezpečnostní pásky s návleky protiskluzové úpravy. Pro bezpečné spaní (aby dítě nepředklánělo hlavičku ze sedačky ven) je sedačka vybavena jemným polohováním sed, sed/leh.Pokud budete chtít sedačku z auta přenášet, sedačka je pro tento případ vybavena madlem.
V bodech:Univerzální autosedačka skupiny 1-2-3 (9 – 36 Kg | 9 měsíců do 12 let)Vylepšená ochrana při bočním nárazu – Side safety protection.Top TetherIsofixNastavitelný sklonu opěrky zad podle sklonu opěrky autosedadla.Přídavná opěrka hlavy – chránící citlivou krční páteř (8 pozic)5-ti bodový bezpečnostní pásSnímatelný a pratelný potah3 pozice polohování – sed a sed/lehVýškově nastavitelné pásyVýškově nastavitelná opěrka hlavy dle velikosti dítěte, celá měkkce polstrovanáPohodlý úchyt na přenášeníHomologovaná dle normy ECER44/04

Značka: ZOPA