Autosedačka CHICCO Go-One Isofix 9-18kg Blue

CHICCO - Autosedačka Go-One Isofix 9-18 kg - Blue

5617 Kč


Pohodlná a bezpečná autosedačka Chicco Go-One Isofix je vybavena systémem Isofix pro rychlé a bezpečné uchycení autosedačky v autě a převoz děti od 9 měsíců do cca 4 let.
V případě, že auto není vybaveno systémem Isofix, je možné autosedačku uchytit i pomocí 3-bodového bezpečnostního pásu auta.Autosedačka Go-One Isofix je schválena dle normy ECE R44 / 04 pro skupinu 1 (pro děti s váhou od 9 do 18kg).
Díky systému Isofix je možné autosedačku ukotvit k sedadlu vozidla tak, že se stane jeho pevnou součástí, což zvyšuje bezpečnost dítěte v autě.
V případě, že automobil není vybaven systémem Isofix s kotvou, je možné autosedačku připevnit i pomocí 3-bodového bezpečnostního pásu auta.
Go-One Isofix může nastavit opěrku hlavy a bezpečnostní popruhy současně až do 6 různých výškových poloh a tak se přizpůsobit aktuálního vzrůstu dítěte a zajistit tak jeho dokonalou ochranu.
Autosedačku lze také polohovat do 5 poloh sedu a to velmi jednoduše a rychle i se sedícím dítětem v autosedačce. Všechny cesty, i ty dlouhé tak budou velmi příjemné.
5-bodové bezpečnostní popruhy se snadno nastavují a jsou navíc vybaveny pohodlnými ramenními chrániči jakož i přídavným polstrováním v oblasti rozkroku.
Potah autosedačky Go-One Isofix je vyroben z moderních, odolných a prodyšných materiálů.
Potah je snadno snímatelný bez nutnosti demontování bezpečnostních pásů a je jej možné prát v pračce na 30 ° C.
Rozměry: 41 x 67 x 49 cm (Š x V x H)
Hmotnost: 13,1kg

Značka: Chicco